Mam W201 i jestem uczciwy


(...) posiadam mercedesa W201 z 1987 roku i ma na liczniku 430 tys. km. i był przez 21 (!) lat BEZWYPADKOWY. (*)

Honda pokazała na salonie w Los Angeles prototyp o skomplikowanej nazwie Personal-Neo Urban Transport, w skrócie (P-NUT). Sobotnie oesy okazały się dla Roberta Kubicy i Jakuba Gerbera szczęśliwsze niż piątkowe. Po dobrej jeździe Polacy ukończyli 34. edycję rajdu Mille Miglia na 38. miejscu w klasyfikacji generalnej i 6. w klasie. Jakie są najbardziej niebezpieczne drogi i skrzyżowania w Warszawie? Najgorzej było w Al. Jerozolimskich (42 wypadki), na Puławskiej (36) i al. Niepodległości (31)."Nienawidzę, gdy ktoś nie używa kierunkowskazów". "Najbardziej złości mnie blokowanie skrzyżowań przez tych, którzy nie zdążą zjechać na zielonym". Jak wiadomo, jazda na motocyklu wymaga od kierowcy szczególnych umiejętności. Nie każdy radzi sobie z prowadzeniem tego typu pojazdów, poza dobrą koordynacją ruchów, trzeba się też wykazać świetnym wyczuciem równowagi. Czterej mężczyźni zginęli, a piąty walczy o życie w szpitalu po wypadku samochodu osobowego, do którego doszło w nocy na drodze krajowej nr 14 w powiecie sieradzkim (woj. łódzkie).

Motocyklowy mistrz świata w klasie MotoGP Włoch Valentino Rossi w sezonie 2010 wystartuje prywatnym Citroenem C4 WRC w kilku eliminacjach rajdowych mistrzostw świata - zapowiedział dyrektor sportowy zespołu Citroen Rally Team Olivier Quesnel w wywiadzie udzielonym stacji telewizyjnej TF2.

Krzysztof Hołowczyc jadący Nissanem Navarą z belgijskim pilotem Jeanem Markiem Fortinem, zajął - według nieoficjalnych wyników - ósme miejsce na trzecim etapie Rajdu Dakar i awansował na piąte w klasyfikacji generalnej. Łada -niegdyś marzenie tysięcy Polaków, stoi dziś na krawędzi bankructwa.

Samochody elektryczne wciąż uznawane są jeszcze za drogowe dziwolągi, ale wkrótce sytuacja ta ulegnie zmianie. Nad upowszechnieniem tego typu napędu od dłuższego czasu usilnie pracują Japończycy i Francuzi. Mieszkańcy Bieczyna w Zachodniopomorskiem zapowiadają bojkot wyborów prezydenckich. Ma to być protest przeciwko lekceważeniu ich próśb o remont jedynej drogi, którą można dojechać do wsi - właściwie można tylko próbować dojechać. Rząd szuka pieniędzy na budowę dróg. Przy ministerstwie gospodarki powstała właśnie specjalna komisja mająca na celu wypracowanie najkorzystniejszych form finansowania.Dobrze jest, by po uruchomieniu silnika dać autu chwilę na "złapanie" temperatury. Ograniczenia w ruchu samochodów osobowych, m.in. na trasie W-Z, i zamknięcie niektórych ulic w centrum miasta - to utrudnienia, które w tym roku rozpoczną się w Warszawie w związku z budową drugiej linii metra. Aktor Tomasz S., który w ubiegłym tygodniu pod wpływem alkoholu spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia, usłyszał zarzuty.

Citroen przyszłości


Na zbliżającym się salonie samochodowym w Genewie Citroen zaprezentuje prototyp o nazwie High Rider.

Uwaga na imieninowe kontrole!


W dni popularnych imienin policjanci zatrzymują o połowę więcej nietrzeźwych kierowców niż zwykle.

Policja: Wideo przekłamuje


16 lutego br na naszych łamach opublikowaliśmy tekst pt. "Policjant samobójca?" , w którym mowa była o ryzykownej - naszym zdaniem - interwencji policji (film z tego zdarzenia znajdziesz poniżej)

Śmierć dyskotekowa


Dwóch młodych mężczyzn zginęło, a trzech zostało rannych w wypadku, który nad ranem w niedzielę wydarzył się w Brzozowie w powiecie sochaczewskim (Mazowieckie); wracali z dyskoteki.

Heidfeld tylko testowym?


Były partner Roberta Kubicy z teamu BMW-Sauber, 32-letni Niemiec Nick Heidfeld otrzymał propozycje stanowiska kierowcy testowego w zespole Mercedes Grand Prix na najbliższy sezon mistrzostw świata Formuły 1.

jeśliby chcesz robić zakupy oszczędnie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe plus sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zanim chwilą. Nasze bilety autokarowe to non stop gwarancja na solidny przewóz autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. O ile chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy wewnątrz środku lekko minut powienieneś wyzyskać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza romans sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich wzorem Rzeczpospolita federalna szkop azali Wielka Brytania. Na pewno znajdziesz także bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to nieustannie gwarancja dodatkowo pełne spojrzenie udanej podróży. Wcześniej

tutaj kupowałem bilety

zaś wówczas kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe jeśli chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku środku Europie plus inwertor logiczna przedtem chwilą. Nasze bilety autokarowe to stale gwarancja na wiarygodny transport autokarem w środku komfortowych warunkach. Jeżeli chcesz kupować bilet autokarowy w środku środku nieznacznie minut powienieneś zagospodarować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza romans sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich jak na przykład na przypadek Rajch azaliż Wielka Brytania. Na bodajże znajdziesz plus bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od czasu czasu wielu lat oraz posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to zawżdy gwarancja dodatkowo pełne mniemanie udanej podróży. Poprzednio a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe